Nasz Mały Książe

Proszę Państwa oto Miś :)

AlbertChcemy Ci przedstawić naszego synka - Albert jest wiecznie uśmiechniętym, ślicznym chłopcem o blond włoskach i zielonych oczach. Nasz Mały Książe uwielbia zwierzęta oraz bajkowe postacie, szczególnie Buzza Astrala.
Nasz synek jest czuły i kochający. Zgodził się dzielić swój pokój z 2 nowymi współlokatorkami - Myszkami Kiszką i Kokoszką, które wprowadziły się do naszego mieszkanka chwilkę po Alberta 4 urodzinach. Albert jest fascynatem nowoczesnych technologii. W kilka minut potrafi rozpracować każdy komputer i telefon komórkowy. Czasem coś pozmienia w konfiguracji dzięki czemu mamy możliwość zgłębiania nowych, ciekawych zagadnień z zakresu informatyki ;)
Niestety jak do tej pory Albert ma problem z komunikacją. Zdarzają się niewyraźne pojedyncze słowa, lecz rzadko są one świadomą próbą komunikacji werbalnej. U Alberta zostały zdiagnozowane całościowe zaburzenia rozwoju z cechami autystycznymi.

Jeśli chcesz się zapoznać ze specjalistyczna opinią medyczną znajdziesz ją TU.

AlbertSzansą na poprawę tej sytuacji jest specjalistyczna terapia, jednak jej koszt (3.600 zł miesięcznie) przekracza nasze obecne możliwości. Szczególnie, że terapia może trwać nawet do kilku lat.

Dowiedzieliśmy się o istnieniu Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i na naszą prośbę założono dla Alberta konto, na którym będziemy mogli zbierać pieniądze potrzebne na sfinansowanie terapii. Kiedy zdecydujesz się pomóc Albertowi przekazując na jego konto 1% podatku lub wpłacając darowiznę, TU znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Ponieważ nie stać nas na kampanie banerowe na mieście czy jakieś inne kosztowne formy masowej reklamy, kierujemy do Ciebie naszą prośbę tak szczerze i prosto jak tylko się da. Wybór oczywiście zawsze jest po Twojej stronie.

Bez względu na Twoją decyzję jesteśmy Ci wdzięczni razem z Albertem za tą chwilę Twojej uwagi i chęć niesienia pomocy.

Twój 1% ma znaczenie
Alberta wspierają: Dooperele Stosunki.pl Landkiting